• začátek stavby 11/2006 - dokončeno 03/2008 [konečné výdaje 78 592,50 ,-]


[17.11.2010] Takže po dlouhé době aktuální foto. Auto je po převaření rámečků na přední světla, které neseděly a moc trčely ven. Dále dostalo bílé přední blinkry, a nové brzdové třmeny. A na finále celolak. Technickou má od letošního února naprosto bez problémů, takže můžu vesele jezdit.


[23.11.2008] Tož postihlo mě úmrtí obou šteftů co drží alternátor, dostat je ven byla fuška jako kráva, ale povedlo se. Jiné štefty nebyly k sehnání, tak se nahradily závitovou tyčí. K tomu sem vyměnil upravovanou řemenici na alternátor na dva řemeny za původní na jeden řemen a upravil řemenici vodní pumpy tak aby to vše sedlo na jeden dlouhý řemen.


[09.11.2008] Tak sem vyměnil přední nárazník za hezčí, se zachovalejším chromem.


[22.7.2008] Tož toto postihlo moji převodovku...šroub kdesi vypadl a nerušeně se ztrácel olej až do chvíle kdy v tom ruplo a začalo to dělat neuvěřitelnej kravál.


[09.6.2008] Tož přináším foto chudáka fiátka jak celej víkend stál na cihlách...a následně foto z dneška kdy dostal nové obutí :)


[29.5.2008] Tak sem konečně sehnal nový kola. V sobotu se pokusím je nahodit na auto. Ale prozatím aspoň toto foto.


[24.3.2008] Tož auto už je v provozu, přikládám fotky po vyleštění a dolepení pruhů.


[22.3.2008] Tak dvě fotečky z dnešního rána a další dvě ze včerejšího večera.Šlo jen o převoz z garáže před barák. Pořádné focení a nějáké to video přijde na řadu v neděli.


[09.3.2008] Tak sem nafotil jak jdou práce v servise. Taky nový ABARTH výfuk, hrazdičku na přední nárazník, vzduchový filtr...a připravené nálepky na boky auta. Měl sem objednaná bílé..ale přišly mi černé, tak teď řeším dilema jestli je nalepit...a nebo reklamovat. Jo.. a taky sou menší problémy s přední nápravou, nesedí rozchod kol.


[23.2.2008] Dnes nasazeny nové gumy, koupeny poklice, a napevno osazen středový panel i s bočníma poličkama a rádiem. Taky umístěna rezerva.


[17.2.2008] Konečně sme nasadili tapecíry dveří, nahodili sme paraboly už se žárovkama a udělal sem poličku na rádio. Stačí to teď fláknout do auta..a hned ho vezeme do servisu na přehození motoru a technickou.


[10.2.2008] Tak sem nasadil přelakovanej kryt tachometru, dále sme dodělali elektriku k rádiu, vše zapojeno a hlavně funguje el. výsuvná anténa. Taky sme hodili už na místo přední sedačky a nasadil sem hotovej volant. Zatím na lehko, doladí se až po výměně řízení a seřízení nápravy. Nakonec sme přidělali zrcátka a koncovky na dráty k baterce. Tak jak myslíte že to vypadá ? :)


[09.2.2008] Dnes nasazena nába volantu, samotný volant je připraven na našroubování. Dále přidělány madla pod strop. Pak taky nastříkán na modro kryt tachometru, zítra ho dám na místo. Taky umístěn motorek ostřikovačů, nádržka přijde prej až do 14-ti dnů :( Když to shrnu, tak sestavování finišuje a mám v plánu co nejdřív projít TK :)


[03.2.2008] Dokončil sem vymazlení interiéru hliníkovým plechem, přidal sem nášlapy pedálů. Taky zapojeno topení a dozadu zapojen chladič. Nakonec umístěno nalévací hrdlo nádrže.


[26.1.2008] Dneska odvedena spousta práce. Dokončeno napasování koberce, přišroubovány na místo clonítka, přidělány nerezové prahové lišty, nasazena sukýnka a koncovka řadící páky. Dále taky nasazeny kryty předních podběhů, naklepány gumy kolem dveří, nasazena palubka. Taky se dodělávaly koncovky drátů v motorovým prostoru a začaly se osazovat hadice ke chladiči. Zítra bude pokračování :)


[21.1.2008] Tak sem o víkendu už napevno usadil a přišrouboval zadní sedačku...taky sem odřezal kolejničky na přední sedačky..a napasoval kolejnice k novým sedačkám. Dále osazeny zadní tapecíry i s reprákama. Taky sem začal pasovat koberec u spolujezdce a vyřízl sem ve volné chvíli ALU plech na podlahu spolujezdce, jen ho chybí ohnout na požadovaný tvar a šup tam s nim. Jinak se i popsaly a zakončily všechny dráty k panelu a všechno se odzkoušelo a funguje. A taky se natřela vzpěra pod zadní sedačkou na modro, páč červená by to tam docela rušila.


[15.1.2008] Vážení...fotky hotových sedaček jsou zde :) A taky mi dneska přišly prahové vnitřní lišty z nerezu dělané na zakázku u jednoho šikovného slováka.


[06.1.2008] Tak včera sem konečně zapojil spínací skříňku a taky řídící jednotku centrálního zamykání. Všechno už teď krásně funguje. Zamykání na DO je lahoda. Jinak dneska sem konečně dodělal očalounění palubky. :)


Dřívejší fáze stavby ZDE