• pokračování stavby z roku 2007


[30.12.2007] Dneska sme dali trysky a hadičky k ostřikovačům a zasklili sme čelní okno, tu díž už je auto zasklený komplet.


[29.12.2007] Tak mám skoro hotovej středovej panel. Chybí už jen výdechy na vzduch. Ale nedopadlo to podle očekávání. Holt nejsem profik.


[09.12.2007] Tak sem o víkendu čistil a umýval gumy do oken :) A dneska sme zasklili komplet zadek auta.


[06.12.2007] Dodělány zadní sloupky a plato, čili komplet vnitřní čalounění karoserie. Není to sice profi, ale vlastní práce je vlastní práce. Dále udělány kryty předních i zadních podběhů.


[03.12.2007] Dolepen kompletně strop a přiděláno vnitřní osvětlení. Dále olepeny přední a středové sloupky a nalepeno čalounění zadního plata, které přijde dodělat až po zaschnutí plochy.


[02.12.2007] Dneska dokončeno lepení stropu s podkládáním. Další lepení bude chemoprénem na rámečky dveří a oken atd.... Níže obrázky ze všech tří fází lepení stropu


[24.11.2007] Natahány audio kabely.. 4 repro. Dále dolepen polystyren pod čalounění stropu a zadních sloupků, boky vypěněny a tím získán plynulý přechod pro látku. Dále složeny komplet oboje dveře, el. okna fungují jak mají. Přidávám fotky očalouněných clonítek proti slunci, vlastnoručně dělaných. Plus aktualizován výše zmíněný odkaz přehled výdajů.


[16.11.2007] Dneska napůl osazeny druhé dveře..ale hlavně komplet udělány výplně dveří [tapecíry]...s přípravou na repráky.


[11.11.2007] Taaaak sem se konečně dostal ke dveřím. Dneska komplet osazeny dveře spolujezdce...hliníkové rámečky...větračka..nová sametka a samozřejmě okno napojené na el. stahování...stahování vyzkoušené a funkční, dokonce okna jezdí líp jak v original felicii :)) Taky sem nalepil na strop 2 cm polysteren z důvodu vyrovnání schodu stropu pro čalounění, a taky to trochu zateplí a odhluční :)) Přikládám i fotky látky na čalounění v hodnotě 4500 kč.


[28.10.2007] Dneska sem přidělal automaticky výsuvnou elektrickou anténu k rádiu. Dále se zapatlaly všechny prostupy karoserií pro dráty aby byly vodotěsné. Mám připraveny nové paraboly. Objednanou látku na čalounění a taky objednáno ušití potahů. Přední sedačky budu mít z F 127 Mk II sport a zadní originál F 850 special.


[23.10.2007] Tak sem se věnoval maličko nakupování. Sehnal jsem si vypínače a tlačítka na svůj středový panel. A následně už byla dokončena výroba mého na zakázku objednaného filtrboxu na dvojitý karburátor, na který se připojí přímé sání otevřeným filtrem. Vyrobeno je to z nerezu.


[20.10.2007] Tak přidávám fotky vlastnoručně navrhnuté a vyrobené středové palubky z laminátu. Vše je zatím nasazeno zkušebně a teprve to přijde očalounit do už vymyšlené kombinace barev.


[14.10.2007] Dneska umístěna trubka + hadička na benzín od nádrže k ac pumpě. Dále umístěn a zapojen plovák v nádrži. Taky nalisovány koncovky na trubky topení.


[11.10.2007] Tak tady sou fotky kompletní a vyvázané elektriky. Všechno funguje jak má. Dále fotky podložky pod přední spz. Je uchycena na vlastnoručně vyráběném držáku.


[09.10.2007] Takže problém se stěrači vyřešen, byly přehozeny dráty na motorku topení. Klakson už taky houká, nechytal akorát kostru o kastli, tak sme ji přitáhly drátem od ukostření baterky. Takže přetrvává jen problém s centrálem. Jinak sme začali postupně vyvazovat dráty do svazku, aby to přece jen mělo kulturu :)


[08.10.2007] Elektrika je v kupě, ale vyskytl se menší problém, asi odešel motorek stěračů, páč vyhazuje pojistku. Jinak druhý problém je centrální zamykání, i po několikáté kontrole zapojení je pořád mrtvé. Potom ještě klakson stávkuje i přesto že do něj de proud. Jinak vše ostatní funguje bezchybně, budík složen ze dvou a bez chyby. Dnes budu mít jinej motorek stěračů, tak doufám že problém bude vyřešen :)


[19.09.2007] Kabelů už je v autě hafec. Dnes zapojeny stěrače a dokončují se přední světla. Dále zapojen klakson.(přidány aktuální fotky)